O salonie

Serdecznie witam na stronie mojego salonu, który wyposażony jest w wysokiej klasy, nowoczesny sprzęt kosmetyczny oraz kosmetyki profesjonalne znanych i szanowanych firm.

Doświadczenie zdobyte we współpracy z profesjonalnymi firmami kosmetycznymi, w których odbywałam szkolenia (potwierdzone dyplomami i certyfikatami) pozwala na wykonywanie zabiegów w pełni profesjonalnie. Na bieżąco podnoszę swoje kwalifikacje podczas szkoleń, kongresów abym mogła zaproponować Państwu nowe usługi, zgodne z najnowszymi trendami w kosmetyce. W swojej pracy stawiam na jakość, higienę oraz bezpieczeństwo wykonywanych usług. Jest to podstawa mojego działania.

Czas w gabinecie umili Państwu spokojna, relaksacyjna muzyka a miła i przyjazna atmosfera oraz Państwa zadowolenie z wykonanej usługi jest dla mnie najważniejsze. Czas spędzony w moim salonie ma być dla Was, drodzy Klienci relaksem, chwilą dla siebie.

Wszystkie zabiegi dobieram indywidualnie do każdej klientki.

Jestem przekonana, że miła atmosfera panująca w gabinecie w połączeniu z pewnością i starannością z jaką wykonuję zabiegi, spodoba się Państwu, zrelaksuje, pozwoli odetchnąć po ciężkim dniu pracy oraz zaowocuje wspaniałymi efektami.

Zapraszam

Katarzyna Daszkiewicz